Parafia Tomice pw. św. Barbary

Strona poświęcona Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. św. Barbary w Tomicach. Znajdziecie u nas aktualności, historie parafii i kościoła, zdjęcia i inne ciekawostki z życia parafii.

OVERVIEW

The web site parafia-tomice.pl currently has a traffic ranking of zero (the smaller the superior). We have inspected six pages inside the website parafia-tomice.pl and found zero websites interfacing with parafia-tomice.pl.

PARAFIA-TOMICE.PL TRAFFIC

The web site parafia-tomice.pl has seen a fluctuation amounts of traffic all through the year.
Traffic for parafia-tomice.pl

Traffic ranking (by month) for parafia-tomice.pl

Traffic ranking by day of the week for parafia-tomice.pl

WHAT DOES PARAFIA-TOMICE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafia-tomice.pl Mobile Screenshot of parafia-tomice.pl Tablet Screenshot of parafia-tomice.pl

PARAFIA-TOMICE.PL SERVER

Our parsers identified that a lone page on parafia-tomice.pl took one thousand eight hundred and forty-four milliseconds to stream. I could not find a SSL certificate, so our web crawlers consider parafia-tomice.pl not secure.
195.162.24.96

We found that this domain is operating the Apache server.

Parafia Tomice pw. św. Barbary

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site parafia-tomice.pl states the following, "Rozpoczyna się w Kościele Tydzień Miłosierdzia." We noticed that the webpage said " Dziękuję za piękne przeżycia Triduum Paschalne, za liczny udział, udekorowanie kościoła." It also said " Dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii św. będą miały pierwszą spowiedź 14 kwietnia o godz. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Dziękuję za składaną daninę diecezjalną. Ten wpis został opublikowany w Bez kategorii. W Wielki Czwartek pamiątka ustano." The header had parafia tomice as the highest ranking optimized keyword. This keyword is followed by tomice, parafia, and mikołaj tomicki which isn't as urgent as parafia tomice. The other words parafia-tomice.pl used was tomicki. mikołaj is included but will not be viewed by web engines.

SEEK SIMILAR WEB SITES

Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej - Toszek

TGM - Toszecka Grupa Młodych. Nowenna do Matki Bożej Toszeckiej.

Parafia św. Barbary w Świętem

Wszystkie informacje na temat godzin Mszy świętych i innych nabożeństw oraz pozostałych spraw dotyczących parafii znajdują się pod zakładką parafia. Aktualne ogłoszenia parafialne są dostępne tutaj. Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia tej świątyni. Szczególnie zaś, do włączenia się do wspólnej modlitwy, podczas Mszy świętych i innych nabożeństw.

PARAFIA WIERZBNIK - O miejscowości i parafii

Patron na dzień 14 kwietnia. Patron na dzień 15 kwietnia. Katecheza nr 3 - Jezus Król w Katechizmie Kościoła Katolickiego. Katecheza nr 2 - Królowanie Jezusa według Quas primas. Katecheza nr 1 - Królowanie Boga w Biblii. W 1999 roku z 3 na 4 maja kościół dotknął prawdziwy dramat. W nocy wybuchł pożar, któr.

Parafia Św. Mikołaja w Wierzenicy

Słowo Boże nieustannie formujące kapłana Koziegłowy 25 września 2013 r. Kerygmat w życiu kapłana przeżywany i głoszony. Niedziela, 1 kwietnia 2018 r. Niedziela, 25 marca 2018 r. O Kościele i Wierzenickiej Ziemi. Czuwanie z Maryją Matką Wierzenicy. Odpust ku czci Maryi Królowej Polski i Matki Wierzenicy.